Zayavki TZR servce tzr katalog Orliman Medisana
13
Років на ринку
48
Співробітників
29
Брендів продукції
235
Партнерів

Декілька слів про нас

Компанія «Ваше Здоров'я Трейдинг» – національний дистриб'ютор провідних світових торгових марок ортопедичних виробів, засобів реабілітації та медичної техніки в Україні.

Компанія заснована у 2011 році і на сьогоднішній день успішно реалізує проекти на ринку ортопедії та реабілітації, робить свій внесок у розвиток, інтеграцію та реалізацію сучасних методик у даній сфері. На сьогоднішній день «Ваше Здоров'я Трейдинг» - це команда висококваліфікованих фахівців з великим досвідом та багажем знань, спрямованих на розвиток ринку ортопедичної та реабілітаційної продукції в Україні.

Основними напрямками роботи компанії «Ваше Здоров'я Трейдинг» є оптові поставки реабілітаційної та ортопедичної продукції.

Ми завжди готові запропонувати своїм партнерам вигідні умови співпраці, що включають конкурентні ціни, гнучкі умови оплати, навчальні програми та допомогу в просуванні нашої продукції. Ми ставимо собі за мету бути надійним партнером, постачальником якісної та інноваційної продукції, працюючи з якою наші клієнти зможуть отримувати високий прибуток та задоволених покупців.

Статті на тему

05.04.2024 Яка оббивка краще?

Вибір та функціонування спинки коляски має велике значення. Тип оббивки, яку Ви обираєте, призначена не тільки для прикраси, але і для підтримки спини та комфорту користувача.

Хочу отримувати новини про акції та спеціальні пропозиції